Akcesoria do dziergania, które musisz mieć - część 1

Chcesz czerpać jak najwięcej satysfakcji z robienia na drutach? Wystarczy, że wyposażysz się w niezbędne akcesoria, które przydadzą się każdej osobie uwielbiającej dziewiarstwo. Praktyczne wyposażenie uprzyjemni pracę i sprawi, że będzie ona wydajna i bardziej komfortowa. Zobacz nasze propozycje! Pamiętaj, że wszystkie potrzebne produkty znajdziesz w naszym sklepie z włóczkami AmiQs.

Wysokiej jakości igły dziewiarskie

Igła dziewiarska to niezbędne akcesorium, które ma bardzo dużo funkcji. Przede wszystkim służy do skutecznego ukończenia dowolnego projektu (pozwala na wrabianie nici), ale także do wyszywania na dzianinie efektownych oczek haftowanych. Warto wyposażyć się w igły dziewiarskie o charakterystycznym wyglądzie. Są grube, mają szerokie ucho igielne (oczywiście po to, aby dowolna włóczka, po którą sięgamy, mogła bez trudu przejść), a przy tym mają tępe zakończenie.

Jeśli pasjonujesz się także haftem krzyżykowym, to mamy dla Ciebie doskonałą informację. Oba rodzaje igieł nadają się do tych samych zadań, więc możesz czerpać z ich praktyczności. Polecamy sięgnąć po igły dziewiarskie od KnitPro, które znajdziesz w naszym sklepie. Są bardzo wygodne w użyciu i wytrzymałe, dzięki czemu posłużą przez długi czas podczas wielu robótek ręcznych.

Funkcjonalne markery krawieckie

Jeśli przez chwilę przeszła Ci przez głowę myśl: “Bez problemu, w domu mam pełno kolorowych markerów”, od razu musimy sprostować jedną kwestię. Pośród niezbędnych akcesoriów do dziergania znajdują się specjalne gadżety, które pozwalają na wygodne i klarowne zaznaczanie ważnych miejsc w robótce. Nie chodzi o flamastry, którymi można coś pomalować.

W tym przypadku mowa o pomocnych akcesoriach, które służą wyznaczaniu np. początku okrążenia, pełnej liczby rzędów (możesz zainwestować także w licznik rzędów KnitPro) czy miejsca, gdzie trzeba będzie odjąć bądź dodać oczka. Markery wyglądają niepozorne i są niewielkich rozmiarów - przypominają w swojej budowie zwykłą agrafkę, pętelkę lub kółeczko. Bez problemu znajdziesz je zarówno w wariancie mniejszym, jak i większym, by z łatwością dopasować je do rozmiaru drutów, z których korzystasz przy dzierganiu. Przekonaj się, jak Ci się pracuje z markerem Mio od KnitPro.

Praktyczne organizery na akcesoria

Nie da się ukryć, że im więcej akcesoriów dziewiarskich mamy, tym trudniej zachować porządek. Nadmiar włóczek, drutów, igieł, miar i innych drobiazgów, z których korzysta się w pracy, bywa trudny do opanowania. Dlatego, by czerpać jak najwięcej satysfakcji z robótek ręcznych, a jak najmniej irytacji, że znowu nie możemy czegoś znaleźć, warto zadbać o odpowiednią organizację. Polecamy różnorodne etui na akcesoria, dzięki którym z łatwością utrzymamy ład. To nie tylko sposób na oszczędność czasu i uniknięcie zagubienia różnych gadżetów, ale także skuteczna ochrona przed uszkodzeniami czy kurzem. Polecamy zapoznać się z etui na akcesoria dziewiarskie KnitPro albo torebkami na akcesoria HiyaHiya.

Szukasz konkretnych produktów, które ułatwią Ci pracę nad rękodziełem? Z pewnością znajdziesz je na stronie https://www.amiqs.pl/. W naszym sklepie internetowym z włóczkami i nie tylko, zadbaliśmy o szeroki wybór asortymentu od najlepszych producentów na rynku. Przekonaj się, że zakupy możesz zrobić szybko, wygodnie i w atrakcyjnych cenach.