Sposoby płatności

Za zakupy dokonane na stronie amiQs.pl można zapłacić w następujący sposób:

Płatność przelewem

Wygodna i popularna forma płatności - dokonywana przelewem elektronicznym z banku kupującego. 

Towar wysyłamy po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie, w kolejności wpływania przelewów. W tytule prosimy podać numer zamówienia, brak niniejszej informacji może skutkować opóźnieniami w wysyłce.

Przelewu prosimy dokonywać na konto:

amiQs Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 179, lok.-1/21a
02-222 Warszawa
NIP:PL7010892423

Bank Handlowy w Warszawie S.A.
32 1030 0019 0109 8503 3003 4001

 

Płatność kartą za pośrednictwem serwisu PayU

System PayU - najpopularniejszy, najwygodniejszy, przy tym najszybszy i bezpieczny sposób dokonywania płatności za złożone zamówienie przy użyciu karty kredytowej lub przelewem bankowym.

Płatność systemem PayU gwarantuje, iż otrzymujemy pieniądze chwilę po dokonaniu płatności a zamówienie jest pakowane i wysyłane szybciej niż w przypadku przelewu tradycyjnego.

 

Płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24

Przelewy24 to system który umożliwia opłacenie zamówienia przelewem internetowym lub kartą kredytową w sposób szybki i bezpieczny.

Płatność systemem Przelewy24 gwarantuje, iż otrzymujemy pieniądze chwilę po dokonaniu płatności a zamówienie jest pakowane i wysyłane szybciej niż w przypadku przelewu tradycyjnego. Płatności można dokonywać codziennie, 24h/dobę.

 

Płatność przy odbiorze - pobranie

W przypadku złożenia zamówienia z opcją płatności przy odbiorze płatności dokonuje się gotówką bezpośrednio u kuriera. Zamówienia takie wysyłane są niezwłocznie po złożeniu, oczywiście z zachowaniem kolejności ich napływania do sklepu.

 

Płatność przy odbiorze - odbiór osobisty

Oferujemy możliwość dokonywania odbioru osobistego złożonych zamówień. Ze względów logistycznych odbiory takie możliwe są jedynie w naszym Atelier amiQs na ul. Środkowej 30 w Warszawie. Przy odbiorze możliwe jest dokonanie płatności gotówką lub kartą.