Poznaj nasz sklep z włóczkami amiQs

Firma amiQs to nie tylko biznes i sklep z włóczkami. To znacznie więcej. Łącząc pasję i pracę stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, gdzie marka amiQs niesie w sobie całą filozofię. Poznaj nas lepiej - zarówno w internecie, jak i na żywo w Warszawie. Dla nas liczy się każdy klient, dlatego chętnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób, tworząc barwną społeczność osób zakochanych w robótkach ręcznych.

Co się kryje za sklepem amiQs?

Przede wszystkim amiQs to sklep internetowy, w którym zarówno amator, jak i profesjonalista bez najmniejszego problemu znajdzie dla siebie idealne produkty do szydełkowania czy robienia na drutach. Oferujemy atrakcyjny asortyment na każdą kieszeń i dopasowany do zróżnicowanych potrzeb. U nas zakupy online zrobisz szybko i wygodnie. Przygotowaliśmy swój asortyment dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jednak nie ograniczamy się wyłącznie do działalności w sieci.

Zależy nam na realnym kontakcie, dlatego stworzyliśmy swój włóczkowy raj w Warszawie. Wszystkich klientów zapraszamy do centrum handlowego Blue City, gdzie mamy swój sklep stacjonarny. To szansa, by na żywo zobaczyć wiele naszych produktów, dotknąć je i dopytać w razie wątpliwości. Proponowane przez nas akcesoria to wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania od renomowanych producentów. Nieustannie poszerzamy ofertę, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Co znajdziesz w sklepie amiQs? To zarówno kolorowe włóczki o różnorodnym składzie i przeznaczeniu, jak i unikalne druty oraz szydełka, a także ich praktyczne zestawy. Obecnie współpracujemy między innymi z takimi markami jak: Lana Grossa, KnitPro, Borgo de Pazzi, Noro, Louisa Harding, BC Garn, Malabrigo, Brooklyn Tweed, Addi, HiyaHiya, ChiaoGoo.

Poznaj naszą historię

Markę amiQs stworzyliśmy wyłącznie z pasji, miłości do piękna i z potrzeby dzielenia pozytywnych emocji z innymi ludźmi. Nie da się ukryć, że na samym początku to właśnie te czynniki były dla nas motorem napędowym, dzięki któremu chcieliśmy działać. Wtedy zastępowały one wiedzę oraz doświadczenie, które przyszły do nas z czasem. Sukcesywnie odkrywaliśmy zawiłości świata włóczek wraz z naszymi Klientami. To od nich czerpaliśmy inspirację i sygnały, jakie zmiany warto wprowadzać w sklepie.

W 2012 roku firma Designer Yarns - absolutny lider w dystrybucji włóczek najlepszych i najbardziej pożądanych przez dziewiarki z całego świata - wybrała naszą firmę jako oficjalnego dystrybutora swoich marek na rynku polskim. Dziś, po latach, firma Designer Yarns nie prowadzi dalej swojej działalności, jednak my z dumą możemy kontynuować dystrybucję, dzięki współpracy z amerykańskim gigantem firmą Knitting Fever.

Kolejne sukcesy i rozwój firmy amiQs pojawiały się w szybkim tempie. W listopadzie 2013 roku zostaliśmy oficjalnym partnerem i reprezentantem absolutnie największej firmy dziewiarskiej w Europie – niemieckiej LANA GROSSA.

W naszej ofercie wielbiciele robienia na drutach znajdą szeroki wybór drutów, szydełek i akcesoriów KNITPRO – które dystrybuujemy do sklepów w Polsce i za granicą. Na początku 2017 roku postanowiliśmy również poszerzyć asortyment drutów i akcesoriów o takie marki jak: HiyaHiya, ChiaoGoo i Addi, a w lipcu 2017 na nasze półki trafiła długo wyczekiwana w Polsce włóczka Brooklyn Tweed.

Pełni dumy i satysfakcji możemy przyznać, że nasze włóczki pochodzą z całego świata, niemal ze wszystkich kontynentów.

Dziś chwalimy się ofertą i doświadczeniem

Kilkunastoletnia obecność na polskim rynku pozwoliła nam poznać jego specyfikę, oczekiwania klientek, ich preferencje i upodobania. Jednak nauka nigdy się nie kończy, a każdy dzień przynosi nowe doświadczenia, nie przestajemy się uczyć i z zapałem doskonalimy nasz serwis.

Wiązanie się z największymi zagranicznymi partnerami pozwala nam na czerpanie z ich wiedzy oraz umiejętności. Dlatego też konsekwentne rozszerzanie oferty włóczek i akcesoriów dziewiarskich, zapewniając klientom dostęp do nowości i gwarantując ciągłe poprawianie jakości naszych sklepów - stacjonarnego i internetowego.

Niezależnie od sprzedaży włóczek oraz akcesoriów dziewiarskich, oferujemy wszelkiego rodzaju wsparcie, począwszy od nauki robienia na drutach, poprzez udzielanie porad, na oferowaniu książek i czasopism dziewiarskich kończąc.

Swoim działaniem chcemy zadbać o zadowolenie wciąż poszerzającego się grona naszych klientów. Dlatego myśląc o podnoszeniu jakości naszych usług, nie zapominamy o stwarzaniu dogodnych warunków zakupu.

Zapraszamy do naszego kolorowego świata włóczek, który tworzymy właśnie z myślą o Tobie.