BROOKLYN TWEED NARESZCIE W POLSCE

07-07-2017

Udało się!!! Po dwóch latach oczekiwania, nareszcie możemy zaprezentować Wam Brooklyn Tweed i włóczki które właśnie pojawiły się w naszym sklepie - Loft, Shelter i Quarry.

Brooklyn Tweed to firma stworzona przez prawdziwego pasjonata, dziergającego mężczyznę, projektanta i fotografa Jareda Flood'a, który rozpoczął swoja karierę w 2005 roku tworząc bloga dla ludzi kochających dzierganie a następnie wraz ze swoim teamem postanowił przywrócić świetność amerykańskiej produkcji włóczek i w 2010 roku rozpoczął produkcję swojej własnej linii. Jego włóczki są w 100% wyprodukowane w USA - począwszy od hodowli amerykańskiej rasy owiec Targhee-Columbia w Johnson County w stanie Wyoming, przez oczyszczanie wełny w Teksasie, farbowanie w Pensylwanii i przędzenie w New Hampshire.
Brooklyn Tweed przykłada ogromna wagę do tworzenia wspaniałych projektów, które pojawiają się w cudownie wydanych książkach oraz on-line. Do tworzenia kolekcji wzorów BT zaprasza fantastycznych projektantów dzięki czemu kolekcje są pełniejsze i niezwykle ciekawe.

Tak właśnie te "100% American Made" włóczki w niezwykłych kolorach trafiają na półki sklepów na całym świecie - teraz także na nasze.

Dla części pasjonatek dziewiarstwa są to włóczki kultowe - dla pozostałych staną się takimi na pewno :-)
Zapraszamy!!

Znajdź nas na