O firmie

amiqstop

amiQs to "filozofia", nie tylko biznes

Stworzyliśmy
amiQs'a z pasji, miłości do piękna i z potrzeby dzielenia pozytywnych emocji z innymi ludźmi. Na samym początku to właśnie było dla nas motorem napędowym, zastępowało wiedzę i doświadczenie - które zaczęły przychodzić z czasem. Odkrywaliśmy zawiłości świata włóczek wraz z naszymi Klientkami, od nich czerpaliśmy inspirację do działania, one motywowały nas do wprowadzania zmian w naszym sklepie.

Staramy się aby w naszej ofercie były produkty wyjątkowe, najwyższej jakości, często nowości i marki dotychczas niedostępne na polskim rynku. Nasze włóczki pochodzą z całego świata, niemal ze wszystkich kontynentów.

 

Kilkuletnia obecność na polskim rynku pozwoliła nam poznać jego specyfikę, oczekiwania klientek, ich preferencje i upodobania. Ponieważ jednak nauka nigdy się nie kończy a każdy dzień przynosi nowe doświadczenia, nie przestajemy się uczyć i z zapałem doskonalimy nasz serwis.

Dzięki determinacji i ciężkiej pracy mieliśmy szansę zaprezentowania naszej wizji polskiego rynku dziewiarskiego największym zagranicznym firmom, które bez wahania zadeklarowały wszelkie wsparcie aby rozwijał się i był na jak najwyższym poziomie.

 

W 2012 roku firma Designer Yarns- absolutny lider w dystrybucji najlepszych i najbardziej pożądanych przez dziewiarki z całego świata włóczek takich marek jak:

NORO - przez wielu uznawana za najlepszą włóczkę na świecie,

ARAUCANIA - absolutnie doskonała,

DEBBIE BLISS - znakomita włóczka od której można się uzależnić,

LOUISA HARDING  - najmniej znana nie mniej nie odstająca od pozostałych,

oraz

MIRASOL  - premiera tej doskonałości na rynku europejskim nastąpiła w 2013 roku,

 

wybrała naszą firmę jako oficjalnego dystrybutora tychże marek na rynku polskim.

 

W czerwcu 2013 roku związaliśmy się z duńskim producentem wyjątkowej jakości włóczek – firmą BC GARN – od tego czasu reprezentujemy go oficjalnie na rynku polskim.

4 listopada 2013 roku zostaliśmy oficjalnym partnerem i reprezentantem absolutnie największej firmy dziewiarskiej w Europie – niemieckiej LANA GROSSY.

 

Od samego początku naszego istnienia jako jedyni w Polsce możemy zaoferować wyjątkowe, znakomitej jakości włóczki francuskiego PLASSARD'a, brytyjskich SIRDARA i SUBLIMA.

Oferujemy również absolutne perełki, wyjątkowe, unikalne i ekskluzywne, wyprodukowane w RPA, włóczki firm BE SWEET (nasza oferta jest najpełniejsza na rynku europejskim).

Ponadto posiadamy w naszym sklepie znane i popularne włóczki MALABRIGO, FYBERSPATES, RICO DESIGN, MANOS DEL URUGUAY, ARTESANO, DROPS.

W naszej ofercie wielbicielki robienia na drutach znajdą szeroki wybór akcesoriów KNIT PRO – które dystrybuujemy do sklepów w Polsce i za granicą.

 

Wiązanie się z największymi zagranicznymi partnerami pozwala nam na czerpanie z ich doświadczeń, konsekwentne rozszerzanie oferty, dostęp do nowości i ciągłe poprawianie jakości naszych sklepów.

 

Z myślą o naszych klientach rozpoczęliśmy współpracę z wyjątkowym, argentyńskim producentem włóczek artystycznych, która to współpraca zaowocowała wyprodukowaniem specjalnie dla nas włóczek serii "Paraiso para amiQs".

Pod własną marką wyprodukowaliśmy również cudowne jedwabie w wielu gatunkach i kolorach - "amiQs Silky Heaven".Cały czas staramy się rozwijać ten projekt, wprowadzając nowatorskie, niespotykane na świecie rozwiązania …. ale o tym wkrótce..

 

Od roku 2012 kontynuujemy nasz „marsz” przez Polskę - wraz z zaprzyjaźnionymi sklepami tworzymy wspierającą się grupę, pozwala nam to otwierać kolejne sklepy stacjonarne i internetowe.

Obecnie grupa amiQs to:

 

- sklep amiQs w CH Blue City w Warszawie,

- sklep partnerski „Sploty” w Poznaniu,

- sklep partnerski „Włóczka Cafe” w Częstochowie,

- sklep partnerski „Galeria Splot” w Ożarowie,

oraz

- sklep partnerski „SklepDziewiarki”.

 

Chcielibyśmy aby nasze włóczki były w zasięgu każdej dziewiarki dlatego nasze grupa cały czas się powiększa, wychodząc nawet poza granice polski.

 

W naszych sklepach stacjonarnych organizowane są cykliczne spotkania dziewiarek. Przy kawie, herbacie, rozkoszując się ciastem i różnego rodzaju łakociami można u nas spędzić cudowne chwile w miłym towarzystwie. Gwarantujemy znakomitą atmosferę, klimat wszak tworzą nasi niezastąpieni goście, których łączy wspólna pasja.

Wśród nas są również panowie, którzy zajmują się robieniem na drutach, mamy nadzieję że ich grono będzie się poszerzać, że męskie robótkowanie przestanie być utożsamiane ze wstydem a zacznie być traktowane jako hobby czy też znakomity sposób na odstresowanie.

 

Niezależnie od sprzedaży włóczek oferujemy wszelkiego rodzaju wsparcie, począwszy od nauki robienia na drutach, poprzez udzielanie porad, na oferowaniu książek i czasopism dziewiarskich kończąc.

Swoim działaniem chcemy zadbać o zadowolenie wciąż poszerzającego się grona naszych klientów, dlatego myśląc o podnoszeniu jakości naszych usług nie zapominamy o stwarzaniu dogodnych warunków zakupu.

 

Agnieszka i Marcin Ratyńscy


amiQs Marcin Ratyński
ul. Michała Anioła 8
Bielawa
05-520 Konstancin-Jeziorna
NIP:PL8241110349
Regon:142918191

 

Wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Dzuałalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez Ministerstwo Gospodarki

 

Nr naszego konta:
Citibank Handlowy S.A.
Nr konta: 15 1030 0019 0109 8530 0032 9459

 

Znajdź nas na